
Матриця 15.6" 1920x1080 FHD, LED ,IPS, SLIM, матова, 30pin (праворуч) EDP, A+
3 999 ₴
- В наявності
- Код: LC300167
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матриця 15.6" 1920x1080 FHD, LED ,IPS, SLIM, матова, 30pin (праворуч) EDP, A+
Модель: LP156WF6-SPD1.
Технічні характеристики:
Діагональ: 15.6".
Тип дисплея: SLIM, IPS.
Роздільна здатність: 1920x1080 FHD.
Поверхня: матова.
Тип підсвітки: LED.
Тип підключення: 30pin/ праворуч.
Розмір: 360x225x3.5 мм.
Вага: 380 г.
Гарантія: 14 днів.
Сумісні моделі:
AU Optronics : B156HAN01.2,, B156HTN03.4, B156HTN03.6,
Chi Mei : N156HGE-EA1, N156HGE-EAB, N156HGA-EAB REV.C2
LG Philips: LP156WF4-SPB1, LP156WF4-SPC1, LP156WF4-SPH1, LP156WF4-SPD1, LP156WF4-SPU1, LP156WF4-SPJ1, LP156WF4 (SP) (J1), LP156WF4 (SP) (B1) LP156WF4 (SP) (C1), LP156WF4 (SP) (H1), LP156WF4-SPK1, LP156WF4 (SP) (K1), LP156WF4-SPK2, LP156WF4 (SP) (K2), LP156WF4 (SP) (D1), LP156WF4 SP) (U1)
Samsung : LTN156HL01.
Список сумісних моделей може бути неповним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Довжина | 360 мм |
| Призначення | Для ноутбука |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип роз'єму | 30 pin |
| Товщина | 3.5 мм |
| Товщина матриці | Slim |
| Ширина | 225 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 14 днів |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Матриця, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴
