
Матриця 15.6"1366x768 HD, LED,матова, 40pin (ліворуч), EDP, A+
3 299 ₴
- В наявності
- Код: LC300020
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матриця 15.6"1366x768 HD, LED,матова, 40pin (ліворуч), EDP, A+
Модель: LP156WH4-TLN2.
Технічні характеристики:
Діагональ: 15.6".
Роздільна здатність: 1366x768 HD.
Поверхня: матова.
Тип підсвітки: LED.
Тип підключення: 40pin/ ліворуч.
Розмір: 360x210x5.8 мм.
Вага: 440 г.
Гарантія: 14 днів.
Сумісні моделі:
AU Optronics : B156XW02 V.0, B156XW02 V.1, B156XW02 V.2, B156XW02 V.3, B156XW02 V.6
Boe Hydis : HB156WX1-100
Chi Mei : N156B6-L03, N156B6-L04, N156B6-L05, N156B6-L06, N156B6-L07, N156B6-L08, N156B6-L0A, N156B6-L0B, N156B6-L0B6-L0B6, N156B6-L06 -LOH, N156BGE-L11, N156BGE-L21
Chunghwa : CLAA156WB11, CLAA156WB11A, CLAA156WB13, CLAA156WB13A, CLAA156WS01A, CLAA156WA07A, CLAA156WA07A, CLAA156WA11, CLAA156WA11A
Innolux : BT156GW01 V.1, BT156GW01 V.2, BT156GW01 V.3, BT156GW01 V.4, BT156GW01 V.5, BT156GW01 V.6
LG Philips : LP156WH4-TLN1, LP156WH4-TLN2, LP156WH2-TLQ1, LP156WH2-TLA1, LP156WH2-TLA2, LP156WH2-TLAA, LP156WH2-TLAD, LP156WH2-TLB6, LP156WH2-TLB6, LP156WH2-TLB1, LP156WH2-TLB6, TLEW , LP156WH2-TLQ1, LP156WH2-TLQ2, LP156WH2-TLQA, LP156WH2-TLQB, LP156WH2-TLR2, LP156WH2-TLRA, LP156WH2-TLRB, LP156WH2-TLBA, LP156WRH2-TLRA
Samsung : LTN156AT02, LTN156AT02 A02, LTN156AT02 C01, LTN156AT02 C10, LTN156AT02 J08, LTN156AT02 Y02, LTN156AT02-L01, LTN156AT02-H01, LTN156AT03, LT5156AT03, LT5156AT03, LT0156AT02-H01, LTN156AT03 H04, LTN156AT10, LTN156AT14, LTN156AT15, LTN156AT15 C01, LTN156AT16, LTN156AT17, LTN156AT22, LTN156AT23, LTN156AT23 C01, LTN156AT15.
Список сумісних моделей може бути неповним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Довжина | 360 мм |
| Призначення | Для ноутбука |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Стан | Новий |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип роз'єму | 40 pin |
| Товщина | 5.8 мм |
| Товщина матриці | Slim |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 14 днів |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Матриця, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 299 ₴
