
Охолоджувальна підставка для ноутбука HiSmart SX-LS111B
2 299 ₴
- В наявності
- Код: HS083298
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Охолоджувальна підставка для ноутбука HiSmart SX-LS111B
Особливості:
- Ергономічний дизайн.
- Повністю регулюємий кут нахилу.
- Вентилятор охолодження.
- Алюмінієвий сплав.
- Діагональ до 15.9".
- Планшети, телефони.
Характеристики:
Матеріал: Алюмінієвий сплав.
Колір: сріблястий / сірий / чорний.
Вхідна напруга: 5В-1А.
Вихідна потужність: 2 Вт.
З подвійними вентиляторами охолодження та різнокольоровою підсвіткою.
З обертанням кронштейна на 360 градусів.
Розмір: 242x228x50 мм (в складеному вигляді).
Вага: 1000 г
Рекомендації з використання:
1. Поставте підставку на рівний стіл.
2. Натисніть і утримуйте нижню дошку лівою рукою, а правою рукою підніміть задню частину верхньої панелі.
3. Натисніть на передню частину підставки лівою рукою, а правою рукою підніміть її верхню частину.
4. Відрегулюйте висоту і кут нахилу підставки до задовільного положення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HiSmart |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Підставка |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Глибина | 50 мм |
| Довжина | 242 мм |
| Ширина | 228 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Підставка для ноутбука, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴
