Підставка для ноутбука HiSmart SX-LS101
Особливості:
1. Металева підставка, міцна, не хитка.
2. Інноваційний дизайн, легко регулювати кут нахилу підставки для ноутбука.
3. Інтегрована конструкція для зберігання, не займає багато місця.
4. Сумісність з різнорозмірними пристроями, можна використовувати ноутбуки / планшети / книги.
Характеристики:
Матеріал: Алюмінієвий сплав.
Розмір: 237x45x17 мм.
Вага: 214 г.
Гарантія: 12 місяців.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HiSmart |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Підставка |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.2 кг |
| Глибина | 17 мм |
| Довжина | 237 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Підставка для ноутбука |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴

