
Охолоджувальна підставка для ноутбука HiSmart DCX-039
799 ₴
- В наявності
- Код: HS083120
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Охолоджувальна підставка для ноутбука HiSmart DCX-039
Насолоджуйтесь ергономічним комфортом та захисним охолодженням вашого ноутбука з портативною підставкою для охолодження ноутбука HiSmart. Мінімізуйте навантаження на спину, шию та очі, швидко знаходячи найкращий кут для свого ноутбука завдяки регулюванню висоти. Насолоджуйтеся максимальною підтримкою та зручністю, адже підставка легко витримує навіть найбільші та найважчі ноутбуки. Вбудований безшумний світлодіодний вентилятор зменшує виділення тепла, підвищуючи продуктивність і продовжуючи термін служби вашого ноутбука. Виготовлений з легкої металевої сітки та пластику для оптимального розсіювання тепла, забезпечуючи прохолоду та захист вашого ноутбука.
Швидкість обертання вентилятора: 1300 ± 10% об/хв.
Рівень шуму вентилятора: 17-22 дБА.
Потік повітря: 51CFM.
Порти: USB2.0 * 2.
Робоча напруга: DC 5V.
Підходить для ноутбуків 9-15.6".
З 5 регульованими кутами та прискорювачем.
Матеріал: Пластикова та залізна сітки.
Розмір вентилятора: 125x125x15 мм (2 шт).
Розмір: 345x250x28 мм.
Вага: 600 г.
Гарантія: 12 місяців.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HiSmart |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Підставка |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.6 кг |
| Глибина | 28 мм |
| Довжина | 345 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Підставка для ноутбука, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴
