
WiFi-USB адаптер COMFAST, 150 Мбіт/с, 2.4GHz, Plug & Play
399 ₴
- В наявності
- Код: CF-WU815N
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
WiFi-USB адаптер COMFAST, 150 Мбіт/с, 2.4GHz, Plug & Play
Адаптер Plug & Play зручний для автоматичного встановлення, але також дуже корисний для вирішення проблем, коли для оновлення драйверів потрібне підключення до Інтернету.
Мініатюрний та портативний дизайн, всього 6,5 мм від USB-порту, ідеально інтегрований з ноутбуком/настільним комп'ютером.
Передача Wi-Fi: підтримує функцію AP (Access Point - точка доступу), забезпечуючи Wi-Fi для мобільного телефону або планшета.
Швидкість передачі: 150 Мб/с.
Частота: 2.4 ГГц (2.412-2.484ГГц).
Потужність передачі: 18 дБм.
Швидкість передачі:
11b: 1Мбіт/с/2Мбіт/с/5,5Мбіт/с/11 Мбіт/с.
11g: 6Мбіт/с/9Мбіт/с/12 Мбіт/с/18 Мбіт/с/24 Мбіт/с/36Мбіт/с/48Мбіт/с/54 Мбіт/с.
11n: 150 Мбіт/с.
Шифрування:
WEP.
WPA/WPA2.
WPA-PSK/WPA2-PSK.
Стандарт бездротового зв'язку:
IEEE802.11b.
IEEE802.11g.
IEEE802.11n.
Підтримка ОС:
Windows 10 (32bit, 64bit), 8.1, 8, 7, XP.
Інтерфейс: USB 2.0.
Антена: вбудована, 2 дБі.
Колір: білий.
Розмір: 20x15x6 мм.
Вага: 2.5 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Comfast |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.5 г |
| Висота | 6 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Wi-Fi-USB адаптер COMFAST, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴
