
Wi-Fi-USB адаптер COMFAST, 1300 Мбіт/с, 2,4 ГГц, 5ГГц
999 ₴
- В наявності
- Код: CF-812AC
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Wi-Fi-USB адаптер COMFAST, 1300 Мбіт/с, 2,4 ГГц, 5ГГц
USB-портом зручно підключати як до настільних, так і до портативних комп'ютерів. Відрізняється високою швидкістю та сильним сигналом. USB 3.0 збільшує швидкість передачі даних до 10 разів, підходить для портів USB 2.0, USB 1.1.
Стильний компактний дизайн, неслизькі сторони, текстура, стійка до відбитків пальців.
Передача Wi-Fi: підтримує функцію AP (Access Point - точка доступу), забезпечуючи Wi-Fi для мобільного телефону або планшета.
Якщо ноутбук погано приймає сигнал або пошкоджено мережну картку, цей адаптер може покращити сигнал.
Швидкість передачі: 1300 Мб/с.
Частота: дводіапазонний 2.4 ГГц або 5.0 ГГц (5.8 ГГц).
Потужність передачі: 18 дБм.
Швидкість передачі:
11b: 1Мбіт/с/2Мбіт/с/5,5Мбіт/с/11 Мбіт/с.
11g: 6Мбіт/с/9Мбіт/с/12 Мбіт/с/18 Мбіт/с/24 Мбіт/с/36Мбіт/с/48Мбіт/с/54 Мбіт/с.
11n: 400 Мбіт/с.
11ac: 867 Мбіт/с.
Шифрування:
WEP.
WPA/WPA2.
WPA-PSK/WPA2-PSK.
Стандарт бездротового зв'язку:
IEEE802.11a.
IEEE802.11ac.
IEEE802.11b.
IEEE802.11g.
IEEE802.11n.
Підтримка ОС:
Windows 10 (32bit, 64bit), 8.1, 8, 7, Vista, XP.
Mac OS 10.6 - 10.15.
Інтерфейс USB 3.0.
Антена: вбудована, 2 дБі.
Колір: чорний.
Розмір: 40x20x7 мм.
Вага: 4.6 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Comfast |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.6 г |
| Висота | 7 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 40 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Стан | Новий |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴
