
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant FUJITSU 220V, 19V 60W 3.16A (6.5*4.4)
599 ₴
- В наявності
- Код: KD00MS0018
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant FUJITSU 220V, 19V 60W 3.16A (6.5*4.4)
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant - якісний і надійний адаптер змінного струму, що дозволяє одночасно заряджати ноутбук від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидке заряджання ноутбуку і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор всюди, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
Назва: Блок живлення для ноутбуків PowerPlant FUJITSU 220V, 19V 60W 3.16A (6.5*4.4)
Вид: Спеціалізовані блоки живлення
Вихідна напруга: 19V
Вхідна напруга: 220V
Вихідний струм: 3.16A
Споживана потужність: 60W
Роз'єми: 6.5*4.4 with pin
Розмір: 45x105x30 мм
Вага: 307 г
Підходить до моделей:
Fujitsu FMV-665MC9W,
FMV-BIBLO LOOX T70M,
FMV-LifeBook B8240,
FMV-LifeBook U8240, FPCM40951, FPCM40952, FPCM40953,
FMV-BIBLO P/B70N, FMV-BIBLO U/B50,
FMV-BIBLO MG50K, FMV-BIBLO MG50K/T, FMV-BIBLO MG50R
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Сумісність з брендом | Toshiba |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 6.5x4.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Мережевий кабель, блок живлення, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴
