
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant TOSHIBA 220V, 15V 60W 4A (6.3*3.0)
499 ₴
- В наявності
- Код: TO60C6330
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant TOSHIBA 220V, 15V 60W 4A (6.3*3.0)
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant TOSHIBA 220V, 15V 60W 4A (6.3*3.0) - якісний і надійний адаптер змінного струму, що дозволяє одночасно заряджати ноутбук від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидке заряджання ноутбуку і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор всюди, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
Назва: Блок живлення для ноутбуків PowerPlant TOSHIBA 220V, 15V 60W 4A (6.3*3.0)
Вид: Спеціалізовані блоки живлення
Вихідна напруга: 15V
Вхідна напруга: 220V
Вихідний струм: 4A
Споживана потужність: 60W
Роз'єми: 6.3*3.0 мм (pin)
Розмір: 125x50x35 мм
Вага: 0,3 кг
Сумісність:
TOSHIBA
PA2409U, PA2411, PA2426U, PA2438, PA2440, PA2444, PA2444UE, PA2450, PA2450U, PA2484, PA2484U, PA2500, PA3048, PA3049, PA3049U, PA3049U-1ACA, PA3080, PA3080E, PA3080U, PA3080U-1ACA, PA3084, PA3084U, PA3084U-1ACA, PA3153, PA3153E, PA3153U, PA3201, PA3241, PA3241E, PA3241E-1ACA, PA3241E-2ACA, PA3241U, PA3241U-2ACA, PA3260E, PA3260U, PA3282, PA3282E, PA3282E-2ACA, PA3282U, PA3282U-2ACA, PA3377E-2ACA, PA5251U, PA5251UA
Підходить до моделей:
Toshiba Satellite 200/300 Series
220, 220CDS,225, 225CDS, 230, 230CDS, 230CX, 235, 235CDS, 250, 300, 300CDS, 305,305CDS, 305CDT, 310, 310CDS, 310CDT, 315, 315CD, 315CDS,
315CDT, 320, 320CDS, 320CDT, 320CT, 325, 325CDS, 325CDT, 330, 330CDS, 330CDT, 335, 335CDS, 335CDT
Toshiba Satellite 1400 Series
1400, 1400-103, 1400-153E, 1400-253S, 1400-303, 1400-503, 1400-553S,
1400-604, 1400-D07, 1400-S151, 1400-S152, 1405, 1405-S151, 1405-S152,
1405-S171, 1405-S172, 1410, 1410-303, 1410-304, 1410-401, 1410-604,
1410-S203, 1410-SP173, 1415, 1415-S105, 1415-S106, 1415-S115, 1415-S173,1415-S174, 1415-SP173
Toshiba Satellite 1800 Series
1800-504, 1800-514, 1800-554S, 1800-614, 1800-654S, 1800-700,
1800-712, 1800-750, 1800-752S, 1800-804, 1800-814, 1800-911, 1800-921, 1800-A110,
1800-A310, 1800-A311, 1800-A330, 1800-A410, 1800-A420, 1800-A430,
1800-A431, 1800-HV9, 1800-HVP, 1800-S100, 1800-S200, 1800-S203, 1800-S204,
Toshiba Satellite 2400 Series (these models only)
2400, 2400-A620, 2400-S201, 2400-S202, 2400-S-251, 2400-S-252, 2400-U
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 15 В |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Сумісність з брендом | Toshiba |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 6.3x3.0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Мережевий кабель, блок живлення, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴
