
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant TOSHIBA 220V, 19V 120W 6.3A (6.3*3.0)
899 ₴
- В наявності
- Код: TO120F6330
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant TOSHIBA 220V, 19V 120W 6.3A (6.3*3.0)
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant TOSHIBA 220V, 19V 120W 6.3A (6.3*3.0) - якісний і надійний адаптер змінного струму, що дозволяє одночасно заряджати ноутбук від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидке заряджання ноутбуку і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор всюди, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
Назва: Блок живлення для ноутбуків PowerPlant TOSHIBA 220V, 19V 120W 6.3A (6.3*3.0)
Вид: Спеціалізовані блоки живлення
Вихідна напруга: 19V
Вхідна напруга: 220V
Вихідний струм: 6.3A
Споживана потужність: 120W
Роз'єми: 6.3*3.0 мм
Довжина кабелю: 1,1 м
Розмір: 165*60*40 мм
Вага: 0,487 кг
Сумісність: TOSHIBA PA3290U-1ACA, PA3290E-1ACA, PA3336U-1ACA
Підходить до моделей:
Toshiba Satellite P10 Series: P10-S429, P10-S4291
Toshiba Satellite P15 Series: P15-S409, P15-S4091, P15-S420, P15-S4201, P15-S470, P15-S479
Toshiba Satellite P25 Series: P25-S477, P25-S487, P25-S507, P25-S508, P25-S509, P25-S520, P25-S526, P25-S5091, P25-S5092, P25-S5093, P25-S5201, P25-S5261, P25-S5262, P25-S5263
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 6.3 A |
| Сумісність з брендом | Toshiba |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 6.3x3.0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Мережевий кабель, блок живлення, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴
