
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant SONY 220V, 19.5V 39W 2A (6.5*4.4)
599 ₴
- В наявності
- Код: SO39G6544
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant SONY 220V, 19.5V 39W 2A (6.5*4.4)
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant SONY 220V, 19.5V 39W 2A (6.5*4.4) - якісний і надійний адаптер змінного струму, що дозволяє одночасно заряджати ноутбук від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидке заряджання ноутбуку і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор всюди, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
Назва: Блок живлення для ноутбуків PowerPlant SONY 220V, 19.5V 39W 2A (6.5*4.4)
Вид: Спеціалізовані блоки живлення
Вихідна напруга: 19.5V
Вхідна напруга: 220V
Вихідний струм: 2A
Споживана потужність: 39W
Роз'єми: 6.5*4.4 мм
Розмір: 125x50x35 мм
Вага: 0.3 кг
Сумісність:
VGP-AC19V57, VGP-AC19V47, VGP-AC19V40, VGP-AC19V39.
Підходить до моделей:
Sony VAIO Series PCG-700, PCG-705, PCG-707, PCG-707C, PCG-711.
Sony VAIO F Series PCG-F430, PCG-F450, PCG-F480, PCG-F490, PCG-F520, PCG-F540, PCG-F560, PCG-F570, PCG-F580.
Sony VAIO FX Series PCG-FX120, PCG-FX140, PCG-FX150, PCG-FX170, PCG-R505TE, PCG-R505TS.
Sony VAIO XG Series PCG-XG18, PCG-XG19, PCG-XG28, PCG-XG29, PCG-XG38, PCG-XG39, PCG-XG500, PCG-XG700.
Sony VAIO Z Series PCG-Z505HE, PCG-Z505HS, PCG-Z505JE, PCG-Z505JS, PCG-Z505LE, PCG-Z505LS.
Sony VAIO PCG-505 Series PCG-505E, PCG-505EX, PCG-505F, PCG-505FX, PCG-505G, PCG-505GX, PCG-505LS, PCG-505TR, PCG-505TS, PCG-505TX, PCG-505X, PCG-591L.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 39 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Сумісність з брендом | Sony |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 6.5x4.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Мережевий кабель, блок живлення, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴
