
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant SONY 220V, 10.5V 45W 4.3A (4.8*1.7)
599 ₴
- В наявності
- Код: SO45R4817
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant SONY 220V, 10.5V 45W 4.3A (4.8*1.7)
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant SONY 220V, 10.5V 45W 4.3A (4.8*1.7) - якісний і надійний адаптер змінного струму, що дозволяє одночасно заряджати ноутбук від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидке заряджання ноутбуку і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор всюди, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
Назва: Блок живлення для ноутбуків PowerPlant SONY 220V, 10.5V 45W 4.3A (4.8*1.7)
Вид: Спеціалізовані блоки живлення
Вихідна напруга: 10.5V
Вхідна напруга: 220V
Вихідний струм: 4.3A
Споживана потужність: 45W
Роз'єми: 4.8*1.7 мм
Розмір: 125x50x35 мм
Вага: 0,3 кг
Сумісність: SONY ADP-50ZH / B PA-1450-06SP VGP-AC10V10 VGP-AC10V8
Підходить до моделей:
SONY VAIO DUO 11: SVD11213CX SVD11213CXB SVD11215CV SVD11215CVB SVD11215CX SVD11215CXB SVD11215CYB SVD11216PA SVD11216PAB SVD11216PG SVD11216PGB SVD112190X SVD1121BPX SVD1121BPXB SVD1121P2E SVD1121P2EB SVD1121Q2E SVD1121Q2EB SVD1121X9E SVD1121X9EB SVD1121XBATT SVD1121Z9E SVD1121Z9E/B SVD11223CX SVD11223CXB SVD11225CX SVD11225CXB SVD112290X SVD1122APX SVD1122APXB VAIO Duo 13: SVD13213CXB SVD13213CXW SVD13215PXB SVD13215PXW SVD1321APXB SVD1321APXR VAIO Pro 11: SVP11213CXB SVP11213CXS SVP11214CXB SVP11214CXS SVP11216CW SVP11216PXB SVP11216PXS SVP11217PW/B SVP112190X SVP112A1CL VAIO Pro 13: SVP13213CW SVP13213CXB SVP13213CXS SVP13215PXB SVP13215PXS SVP13218PW SVP132190X SVP1321ACXB SVP1321ACXS SVP1321BPXB SVP1321BPXR SVP1321CPXB SVP1321DCXS SVP1321ECXB SVP1321GGXBI SVP1321HGXBI SVP132A16L
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 10.5 В |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Сумісність з брендом | Sony |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4.8x1.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Мережевий кабель, блок живлення, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴
