
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 40W 2A (5.5*2.5)
449 ₴
- В наявності
- Код: IB40H5525
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 40W 2A (5.5*2.5)
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 40W 2A (5.5*2.5) - якісний і надійний адаптер змінного струму, що дозволяє одночасно заряджати ноутбук від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидке заряджання ноутбуку і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор всюди, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
Назва: Блок живлення для ноутбуків PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 40W 2A (5.5*2.5)
Вид: Спеціалізовані блоки живлення
Вихідна напруга: 20V
Вхідна напруга: 220V
Вихідний струм: 2A
Споживана потужність: 40W
Роз'єми: 5.5*2.5 мм
Підходить до моделей:
LifeBook M Series
LifeBook M1010
LifeBook MH Series
LifeBook MH380
LifeBook UH Series
LifeBook UH900
STYLISTIC Series
Q550
Q550LB
MSI
MS Series
MS-1351
MS-1352
MS-1353
MS-1354
MS-1355
MS-1356
MS-1357
MS-1358
MS-1359
MS-135A
MS-135B
MS-135C
MS-135D
MS-135E
MS-135F
MS-135G
MS-135H
MS-135I
MS-135J
MS-135K
MS-135L
MS-135M
MS-135N
MS-135O
MS-135P
MS-135Q
MS-135R
MS-135S
MS-135T
MS-135U
MS-135V
MS-135W
MS-135X
MS-135Y
MS-135Z
R Series
R3700
X Series
X370
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 40 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Мережевий кабель, блок живлення, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴
