
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 170W 8.5A (6.3*3.0)
1 599 ₴
- В наявності
- Код: IB170H6330
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 170W 8.5A (6.3*3.0)
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 170W 8.5A (6.3*3.0) - якісний і надійний адаптер змінного струму, що дозволяє одночасно заряджати ноутбук від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидке заряджання ноутбуку і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор всюди, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
Назва: Блок живлення для ноутбуків PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 170W 8.5A (6.3*3.0)
Вид: Спеціалізовані блоки живлення
Вихідна напруга: 20V
Вхідна напруга: 220V
Вихідний струм: 8.5A
Споживана потужність: 170W
Роз'єми: 6.3*3.0 мм
Довжина кабелю: 1,1 м
Розмір: 167*80*40 мм
Вага: 0.71 кг
Сумісність: IBM 0A36227, 0A36228, 0A36229, 0A36231, 0A36232, 0A36233, 0A36235, 0A36236, 0A36237, 0A36238, 45N0111, 45N0112, 45N0113, 45N0114, 45N0115, 45N0116, 45N0117, 45N0118
Підходить до моделей: Lenovo ThinkPad W520 W530 T520
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 170 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 8-10 А |
| Сумісність з брендом | IBM |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 6.3x3.0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Мережевий кабель, блок живлення, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴
