
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 19.5V 120W 6.15A (6.3*3.0)
1 099 ₴
- В наявності
- Код: IB120G6330
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 19.5V 120W 6.15A (6.3*3.0)
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 19.5V 120W 6.15A (6.3*3.0) - якісний і надійний адаптер змінного струму, що дозволяє одночасно заряджати ноутбук від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидке заряджання ноутбуку і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор всюди, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
Назва: Блок живлення для ноутбуків PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 19.5V 120W 6.15A (6.3*3.0)
Вид: Спеціалізовані блоки живлення
Вихідна напруга: 19.5V
Вхідна напруга: 220V
Вихідний струм: 6.15A
Споживана потужність: 120W
Роз'єми: 6.3*3.0 мм (pin)
Розмір: 160x60x40 мм
Вага: 0,6 кг
Сумісність: IBM 0B56091, 36001484, 36001718, 36200226, 41A9732, 41A9734, PA-1121-04, PA-1121-04L1, PA-1121-04LZ
Підходить до моделей: Lenovo Y560, C325, B305, C305, C320, C300, Y710, A320, Y650, B31R2, A600, M2000E, Y730
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 6.15 A |
| Сумісність з брендом | IBM |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 6.3x3.0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Мережевий кабель, блок живлення, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴
