
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant HP 220V, 19.5V 200W 10.3A (4.5*3.0)
1 999 ₴
- В наявності
- Код: HP200G4530
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant HP 220V, 19.5V 200W 10.3A (4.5*3.0)
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant HP 220V, 19.5V 200W 10.3A (4.5*3.0) - якісний і надійний адаптер змінного струму, що дозволяє одночасно заряджати ноутбук від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидке заряджання ноутбуку і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор всюди, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
Назва: Блок живлення для ноутбуків PowerPlant HP 220V, 19.5V 200W 10.3A (4.5*3.0)
Вид: Спеціалізовані блоки живлення
Вихідна напруга: 19.5V
Вхідна напруга: 220V
Вихідний струм: 10.3A
Споживана потужність: 200W
Роз'єми: 4.5*3.0 мм
Розмір: 160x80x40 мм
Вага: 0.7 кг
Сумісність: HP TPN-CA03 815680-002 835888-001
Підходить до моделей:
HP
ZBook 17 G3.
ZBook 17 G3 (M9L94AV).
ZBook 17 G3 (T7V61ET).
ZBook 17 G3 (T7V62ET).
ZBook 17 G3 (T7V64ET).
ZBook 17 G3 (T7V65ET).
ZBook 17 G3 (T7V67EA).
ZBook 17 G3 (V1Q00UT).
ZBook 17 G3 (V1Q04UT).
ZBook 17 G3 (V1Q05UT).
ZBook 17 G3 (V1Q07UT).
ZBook 17 G3 (V1Q08UT).
ZBook 17 G3 (X9T88UT).
ZBook 17 G3 Workstation.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 200 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 10.3A |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4.5x3.0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Мережевий кабель, блок живлення, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴
