
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant HP 220V, 19.5V 45W 2.31A (7.4*5.0)
499 ₴
- В наявності
- Код: HP45G7450
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant HP 220V, 19.5V 45W 2.31A (7.4*5.0)
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant HP 220V, 19.5V 45W 2.31A (7.4*5.0) - якісний і надійний адаптер змінного струму, що дозволяє одночасно заряджати ноутбук від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидке заряджання ноутбуку і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор всюди, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
Назва: Блок живлення для ноутбуків PowerPlant HP 220V, 19.5V 45W 2.31A (7.4*5.0)
Вид: Спеціалізовані блоки живлення
Вихідна напруга: 19.5V
Вхідна напруга: 220V
Вихідний струм: 2.31A
Споживана потужність: 45W
Роз'єми: 7.4*5.0 мм (pin)
Розмір: 125x50x35 мм
Вага: 0,3 кг
Сумісність: HP 13-G110DX, 13-G118CA, 13-G160BR, 13-G180LA, 13-G190LA, 13-M001TU, 13-M002TU, 13-M003TU, 13-M004TU, 13-M005TU, 13-M005TU, 13-M006TU, 13- M007TU, 13-M008TU, 13-M009TU, 13-M010DX, 13-M010TU, 13-M011TU, 13-M100BR, 13-M100LA, 13-M102TU, 13-M110BR, 13-M110CA, 13-M110DX, 13-M111SA, 13-M115SG, 13-M160BBR
Підходить до моделей:
HP 250, 255,
EliteBook series 820, 840, 850,
EliteBook Folio series 1040,
EliteBook Revolve series 810,
Pavilion series X360,
Specter series 13 PRO,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 7.4x5.0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Мережевий кабель, блок живлення, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴
