
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant DELL 220V, 19.5V 130W 6.7A (4.5*3.0)
1 399 ₴
- В наявності
- Код: DL130G4530
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant DELL 220V, 19.5V 130W 6.7A (4.5*3.0)
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant DELL 220V, 19.5V 130W 6.7A (4.5*3.0) - якісний і надійний адаптер змінного струму, що дозволяє одночасно заряджати ноутбук від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидке заряджання ноутбуку і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор всюди, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
Назва: Блок живлення для ноутбуків PowerPlant DELL 220V, 19.5V 130W 6.7A (4.5*3.0)
Вид: Спеціалізовані блоки живлення
Вихідна напруга: 19.5V
Вхідна напруга: 220V
Вихідний струм: 6.7A
Споживана потужність: 130W
Роз'єми: 4.5*3.0 мм
Розмір: 160x60x40 мм
Сумісність: Dell 7CWK7, 662JT, DA130PM130, HA130PM130, 6TTY6, 0RN7NW, 0V363H, 332-1892, ADP-130EB BA.
Підходить до моделей:
Dell XPS 15 9530.
Dell XPS 15 9550.
Dell XPS 15 9560.
Dell VOSTRO24 5450.
Dell Inspiron 5459.
Inspiron 13 7347.
Inspiron 13 7348.
Inspiron 13 7459.
Dell Precision 5520.
Precision Mobile Workstation 5510.
Dell Precision M2800.
Dell Precision M3800.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 130 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 6.7 A |
| Сумісність з брендом | Dell |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4.5x3.0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Мережевий кабель, блок живлення, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴
