Блок живлення для ноутбуків PowerPlant ASUS 220V, 19.5V 230W 11.8A (5.5*2.5)
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant - якісний і надійний адаптер змінного струму, що дозволяє одночасно заряджати ноутбук від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидке заряджання ноутбуку і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор всюди, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
Назва: Блок живлення для ноутбуків PowerPlant ASUS 220V, 19.5V 230W 11.8A (5.5*2.5)
Вид: Спеціалізовані блоки живлення
Вихідна напруга: 19.5V
Вхідна напруга: 220V
Вихідний струм: 11.8A
Споживана потужність: 230W
Роз'єми: 5.5*2.5 мм
Довжина кабелю: м
Розмір: 80x170x40 мм
Вага: 875 г
Підходить до моделей:
Asus Rog G750JM.
Asus Rog G751JM.
Asus Rog G750JS.
Asus Rog G46VW.
Asus Rog G55VW.
Asus Rog G70G.
Asus Rog G70S.
Asus Rog G70SG.
Asus RogG75JW.
Asus Rog G75JX.
Asus Rog G75VW.
Asus Rog G75VX.
Asus Rog G750JW.
Asus Rog G750VW.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 230 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Призначення | Для планшета |
| Сила вихідного струму | 11.8 A |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Мережевий кабель, Блок живлення, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴

