
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant ASUS 220V, 19.5V 180W 9.23A (6.0*3.7)
1 999 ₴
- В наявності
- Код: AS180G6037
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant ASUS 220V, 19.5V 180W 9.23A (6.0*3.7)
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant - якісний і надійний адаптер змінного струму, що дозволяє одночасно заряджати ноутбук від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидке заряджання ноутбуку і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор всюди, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
Назва: Блок живлення для ноутбуків PowerPlant ASUS 220V, 19.5V 180W 9.23A (6.0*3.7).
Вид: Спеціалізовані блоки живлення
Вихідна напруга: 19.5V
Вхідна напруга: 220V
Вихідний струм: 9.23A
Споживана потужність: 180W
Роз'єми: 6.0*3.7 мм
Довжина кабелю: м
Розмір: 80x170x40 мм
Вага: 870 г
Сумісні партномери:
ADP-180MB F.
DP-180HB D.
FA180PM111.
ADP-180EB D.
N180W-02.
N180W-01.
Підходить до моделей:
Asus GFX72V.
Asus ROG G752V.
Asus FX60V.
Asus ZX60V.
Asus ROG GL502VT S5V.
Asus N551Z.
Asus FX60VM.
Asus FZ63VM.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 180 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 2.4-10 А |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 6.0/3.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Мережевий кабель, блок живлення, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴
