
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant ASUS 220V, 19V 65W 3.42A (4.0*1.35)
599 ₴
- В наявності
- Код: AS65F4014
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant ASUS 220V, 19V 65W 3.42A (4.0*1.35)
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant ASUS 220V, 19V 65W 3.42A (4.0*1.35) - якісний і надійний адаптер змінного струму, що дозволяє одночасно заряджати ноутбук від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидке заряджання ноутбуку і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор всюди, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
Назва: Блок живлення для ноутбуків PowerPlant ASUS 220V, 19V 65W 3.42A (4.0*1.35)
Вид: Спеціалізовані блоки живлення
Вихідна напруга: 19V
Вхідна напруга: 220V
Вихідний струм: 3.42A
Споживана потужність: 65W
Роз'єми: 4.0*1.35 мм
Сумісність: ASUS ADP-45AW, 40JW21G00ZP, ADP-65DW C
Підходить до моделей:
ASUS
0-XB3NN0PW00010Y
90-XB3NN0PW00040Y
ADP-65AW A
ADP-65JH BB
ADP-65JH CB
ADP-65JH DB
N65W-02
ASUS
Zenbook Prime UX32V
Zenbook Prime UX32VD
Zenbook Prime UX32VD-BHI5N57
Zenbook Prime UX32VD-BHI7N55
Zenbook Prime UX32VD-DB51
Zenbook Prime UX32VD-DB71
Zenbook Prime UX32VD-DB72
Zenbook Prime UX32VD-DH71
Zenbook Prime UX32VD-DH71-CB
Zenbook Prime UX32VD-DH71-NB
Zenbook Prime UX32VD-R3001H
Zenbook Prime UX32VD-R3001V
Zenbook Prime UX32VD-R3001X
Zenbook Prime UX32VD-R3003V
Zenbook Prime UX32VD-R3014H
Zenbook Prime UX32VD-R4002H
Zenbook Prime UX32VD-R4002P
Zenbook Prime UX32VD-R4002V
Zenbook Prime UX32VD-R4002X
Zenbook Prime UX32VD-R4003V
Zenbook Prime UX32VD-R4010P
Zenbook Prime UX32VD-R4013V
Zenbook Prime UX32VD-R4030P
Asus Notebook U Series UX32LN
Asus Notebook U Series UX303LA
Asus Notebook U Series UX303LN
Asus Notebook T Series TP300LD
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4.0x1.35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Мережевий кабель, блок живлення, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴
