
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant ASUS 220V, 12V 36W 3A (4.8*1.7)
449 ₴
- В наявності
- Код: AS36A4817
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant ASUS 220V, 12V 36W 3A (4.8*1.7)
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant ASUS 220V, 12V 36W 3A (4.8*1.7) - якісний і надійний адаптер змінного струму, що дозволяє одночасно заряджати ноутбук від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидке заряджання ноутбуку і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор всюди, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
Назва: Блок живлення для ноутбуків PowerPlant ASUS 220V, 12V 36W 3A (4.8*1.7)
Вид: Спеціалізовані блоки живлення
Вихідна напруга: 12V
Вхідна напруга: 220V
Вихідний струм: 3A
Споживана потужність: 36W
Роз'єми: 4.8*1.7 мм
Сумісність: ASUS ADP-36EH C, R33030
Підходить до моделей:
ASUS
ASUS Eee PC Series 900, 900A, 900HA, 900HD, 900SD, 901, 904HA, 1000, 1000H, 1002HA, 1000XP, S101; ASUS R2 Series R2E, R2H, R2Hv;
ASUS Eee Videophone AiGuru SV1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 36 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4.8x1.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Мережевий кабель, блок живлення, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴
