
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant ACER 220V, 19V 90W 4.74A (5.5*1.7) wall mount
799 ₴
- В наявності
- Код: WM-AC90F5517
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant ACER 220V, 19V 90W 4.74A (5.5*1.7) wall mount
Блок живлення PowerPlant ACER є надійним джерелом енергії для ноутбуків Acer, забезпечуючи стабільне живлення з вихідною потужністю 90 Вт. Ідеальний для використання в офісі і вдома, він легко підключається до мережі 220 В і гарантує безперебійну роботу вашого пристрою.
Вихідна потужність: 90 Вт
Вихідна напруга: 19 В
Вихідний струм (сила струму) : 4.74 A
Джерело живлення: мережа 220 В
Тип роз'єму підключення до ноутбука: 5.5 x 1.7 мм
Сумісні моделі: TravelMate 400 , Dive , Inspiron Mini , Presario 300 , AccelNote , ChemBook , TravelMate K-550 , TravelMate 800 , TravelMate 700 , TravelMate 600 , TravelMate 500 , RocketBrick , Aspire One A110 , Ferrari 5000 , Ferrari 4000 , Ferrari 3000 , Extensa 900 , Extensa 700 , Extensa 600 , Extensa 500 , Extensa 300 , Brilliant , Flexnote , NP , Cy25 , MD , E , Acy , 30n3 , Lamtop , cy , Aspire Timeline , 2700 , 2500 , N , Flora , HL , Focus , Retail , LIFEBOOK , AMILO a , TravelMate 200 , TravelMate C100 , TravelMate 8000 , TravelMate 7000 , TravelMate 6000 , TravelMate 5000 , TravelMate 4000 , TravelMate 3000 , TravelMate 300 , TravelMate 2000 , Aspire One D150 , Ferrari 1000 , Aspire one 532h , Aspire One D250 , Aspire 3000 , M , Amilo D , Transport NX , p , SACANote , TravelMate C300 , Aspire One A150 , Aspire One 751h , Aspire One 751 , Aspire 9000 , Aspire 900 , Aspire 8000 , Aspire 7000 , Aspire 6000 , Aspire 5000 , Aspire 4000 , Aspire 2000 , Aspire 1000 , Alpha 500 , AcerNote LifeNote 300 , AcerNote 800 , AcerNote 300 , TravelMate C200
Сумісні парт номери ноутбуків: ADP - 90cd DB, ADP-90sb BB, AP.09000.001, AP.09001.003, AP.09001.005, AP.09003.009, AP.09003.011, AP.09006.004, AS01B41, AS10B31, AS10B3E, AS10B41, AS10B51, AS10B5E, AS10B61, AS10B6E, AS10B71, AS10B73, AS10B75, AS10B7E, AS10E7E, B1LF REV.01, BT.00604.048, B
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Сумісність з брендом | Acer |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 5.5x1.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Мережевий кабель, блок живлення, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴
