
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant ACER 220 V 19 V 65 W 3.42 A (5.5*2.1) wall mount
899 ₴
- В наявності
- Код: WM-AC65F5521
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant ACER 220 V, 19 V 65 W 3.42 A (5.5*2.1) wall mount
Блок живлення до ноутбука PowerPlant ACER 220V; 19V 65W 3.42A (5.5*2.1) wall mount (WM-AC65F5521) — якісний і надійний адаптер змінного струму; який дає змогу одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним. Забезпечує швидке заряджання ноутбука та гарантує безпеку під час нестабільної роботи електромережі.
Легка вага та невеликий розмір дають змогу без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дає змогу заряджати акумулятор скрізь; де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу; що дасть змогу вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука та даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної й вогнетривкої пластмаси; що забезпечує довговічне використання й надійність від возгораний.
PowerPlant спеціалізується на виробництві електротехнічної та електронної продукції. Це українське підприємство було утворене 2007 року. Асортимент продуктів, що випускаються під торговою маркою PowerPlant складається з таких аксесуарів для відео-; фототехніки та мобільної електроніки; як блоки живлення; акумулятори та зарядні пристрої; а також; а також; з універсальних мобільних пристроїв; і фото та відеокабелів.
Вихідна потужність, Вт: 65
Струм, A: 3.42
Роз'єми: 5.5х2.1 мм
Сумісні моделі: Aspire Timeline, Note, Alpha, Anywhere, Aspire, eMachines, Extensa, LifeNote, Light, Ferrari, TravelMate, EasyNote, Tablet PC 300, Aspire One, Aspire TimelineX
Країна-виробник товару: Китай
Сумісні парт номера: ADP-75FB, ADP-75HB, ADP-75SB BB, F4600a, F4814a, PA 1750-01, PA-1750-09, PA3268U-1ACA, PA3396U-1ACA, PA3468E-1CA, PS3432E-1ACA, PA3432U-1ACA, PA3432U-1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Сумісність з брендом | Acer |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 5.5x2.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Мережевий кабель, блок живлення, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴
