
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant ACER 220V, 20V 120W 6A (5.5*2.5)
1 299 ₴
- В наявності
- Код: AC120H5525
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant ACER 220V, 20V 120W 6A (5.5*2.5)
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant ACER 220V, 20V 120W 6A (5.5*2.5) - якісний і надійний адаптер змінного струму, що дозволяє одночасно заряджати ноутбук від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидке заряджання ноутбуку і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор всюди, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
Назва: Блок живлення для ноутбуків PowerPlant ACER 220V, 20V 120W 6A (5.5*2.5)
Вид: Спеціалізовані блоки живлення
Вихідна напруга: 20V
Вхідна напруга: 220V
Вихідний струм: 6A
Споживана потужність: 120W
Роз'єми: 5.5*2.5 мм
Розмір: 160х60х40 мм
Вага: 0,6 кг
Гарантія: 24 місяці
Сумісність:
PA-1121-01
Підходить до моделей:
Acer Aspire 1360, 1500, 1510, 1520, 1522, 1524 WLMI, 1600, 1610, 1620, 1660, 1670, 1680 series
Acer TravelMate 240, 250, 2000, 2100, 2200, 2201LC, 2500, 2600, 2700, 3000 Series
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 6 A |
| Сумісність з брендом | Acer |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Мережевий кабель, блок живлення, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴
