
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant ACER 220V, 19V 120W 6.32A (5.5*1.7)
1 199 ₴
- В наявності
- Код: AC120F5517
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant ACER 220V, 19V 120W 6.32A (5.5*1.7)
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant ACER 220V, 19V 120W 6.32A (5.5*1.7) - якісний і надійний адаптер змінного струму, що дозволяє одночасно заряджати ноутбук від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидке заряджання ноутбуку і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор всюди, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
Назва: Блок живлення для ноутбуків PowerPlant ACER 220V, 19V 120W 6.32A (5.5*1.7)
Вид: Спеціалізовані блоки живлення
Вихідна напруга: 19V
Вхідна напруга: 220V
Вихідний струм: 6.33 A
Споживана потужність: 120W
Роз'єми: 5.5*1.7 мм
Сумісність:
AK.120AP.022, PA-1200-01, ADP-120ZB BB, A11-120P1A
Підходить до моделей:
ACER
Aspire 5951G
Aspire 7552G
Aspire 8935G
Aspire 8950G
Aspire 8951G
Aspire 8943G
Aspire V3-771G
Aspire V3-772G
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 6.3 A |
| Сумісність з брендом | Acer |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 5.5x1.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Мережевий кабель, блок живлення, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴
