
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків XIAOMI Pro 15.6 Inch (R15B01W) 7.6V 7900mAh
2 299 ₴
- В наявності
- Код: NB530045
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків XIAOMI Pro 15.6 Inch (R15B01W) 7.6V 7900mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків .
Ємність: mAh.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: V.
Кількість елементів: .
Розміри акумулятора: 325x75x5мм.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
R15B01W 2(1(ICP4/72/84 ICP3/70/140)-2).
Сумісний з:
Xiaomi Pro 15.6 Inch Series.
Xiaomi Mi Notebook Pro GTX Series.
Xiaomi Mi Notebook Pro 15.6 Series.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 7900 мА/год |
| Потужність | 58 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 15.6 В |
| Сумісність з брендом | Xiaomi |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴
