
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LG Aurora ONOTE S430 (SQU-1017) 11.1V 4400mAh
1 199 ₴
- В наявності
- Код: NB400058
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Аккумулятор PowerPlant для ноутбуков LG Aurora ONOTE S430 (SQU-1017) 11.1V 4400mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LG Aurora ONOTE S430 (SQU-1017) 11.1V 4400mAh
Ємність: 4400mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 11.1V
Кількість елементів: 6
Розміри акумулятора: 240x50x20 мм
Вага: 350 г
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість:
EAC61538601 SQU-1017 SQU-1007
Сумісний з:
Aurora ONOTE S430 Aurora S530 P420-5000 P420-5110Xnote P420 P420-5300 Xnote S530 Xnote PD420
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 240 мм |
| Ємність акумулятору | 4400 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 6 |
| Потужність | 48.84 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.1 В |
| Сумісність з брендом | LG |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴
