
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків TOSHIBA Satellite L55 (PA5107U-1BRS, TA5107P9) 14.4V 3000mAh
1 599 ₴
- В наявності
- Код: NB510269
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків TOSHIBA Satellite L55 (PA5107U-1BRS, TA5107P9) 14.4V 3000mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків TOSHIBA Satellite L55 (PA5107U-1BRS, TA5107P9) 14.4V 3000mAh
Ємність: 3000mAh / 43Wh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 14.4V
Кількість елементів: 4
Розміри акумулятора: 165x87.5x10.2 мм
Вага: 187 г
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість:
TOSHIBA
PA5107U-1BRS
4ICP9/39/65-1
P000573230
P000573240
Сумісний з:
L55-A5226
L55Dt-A5253
L55-A5234
L55-A5278
L55Dt-A5293
L55-A5284
L55-A5284NR
L55-A5299
L55Dt-A5254
L50
L50-A
L45
L45D
L55
L55t
L55D
P50
P55
S55
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 165 мм |
| Ємність акумулятору | 3000 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Потужність | 43 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 14.4 В |
| Сумісність з брендом | Toshiba |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 10.2 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 87.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴
