
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків TOSHIBA Mini Notebook NB300 (TA3785LH) 11.1V 5200mAh
1 299 ₴
- В наявності
- Код: NB510214
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків TOSHIBA Mini Notebook NB300 (TA3785LH) 11.1V 5200mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків TOSHIBA Mini Notebook NB300 (TA3785LH) 11.1V 5200mAh
Ємність: 5200mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 11.1V
Кількість елементів: 6
Розміри акумулятора: 204.8x59.0x27 мм
Вага: 310 г
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість:
TOSHIBA
PA3782U-1BRS
PA3784U-1BRS
PA3783U-1BRS
PA3785U-1BRS
PABAS217
PABAS218
PABAS219
PABAS220
Сумісний з:
NB300
NB301
NB302
NB303
NB304
NB305
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 204.8 мм |
| Ємність акумулятору | 5200 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 6 |
| Потужність | 58 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.1 В |
| Сумісність з брендом | Toshiba |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 27 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 59 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴
