
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків TOSHIBA Satellite L750 (PA3817U-1BAS) 10.8V 5200mAh
1 399 ₴
- В наявності
- Код: NB510146
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків TOSHIBA Satellite L750 (PA3817U-1BAS) 10.8V 5200mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків TOSHIBA Satellite Pro C70 (TA5109LH, PA5109U) 10.8V 5200mAh
Ємність: 5200mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 10.8V
Кількість елементів: 6
Розміри акумулятора: 204.2x51.5x20.2 мм
Вага: 300 г
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість:
TOSHIBA
PA5108U-1BRS
PA5109U-1BRS
PA5110U-1BRS
PABAS271
PABAS272
PABAS273
Сумісний з:
TOSHIBA
C40-AD05B1
C40-AT15B1
C40-AS20W1
C40-AT19W1
C40-AT01W1
C40-AS22W1
C45-ASC1B
C45-AK15B1
C45-AK08B1
C45-AT79B
C45-AK06B
C45-AK07B
C50-AT01W1
C50-AT03W1
C50D-AT01B1
C50-AC09W1
C50-AT08B1
Satellite C50T
Satellite C55DT
Satellite C70
Satellite C70-A
Satellite Pro C70
Satellite Pro C70-A
Satellite C75
Satellite C75D
Satellite C75DT
Satellite C75T
Satellite S70T-B
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 204.2 мм |
| Ємність акумулятору | 5200 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 6 |
| Потужність | 56 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 10.8 В |
| Сумісність з брендом | Toshiba |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 20.2 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 51.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴
