
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків SONY VAIO SA (VGP-BPS24) 11.1V 4400mAh
2 299 ₴
- В наявності
- Код: NB00000225
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків SONY VAIO SA (VGP-BPS24) 11.1V 4400mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків SONY VAIO SA (VGP-BPS24) 11.1V 4400mAh
Ємність: 4400mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 11.1V
Кількість елементів: 6
Розміри акумулятора: 211.5x69x14 мм
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість:
SONY
VGP-BPL24
VGP-BPS24
VGP-BPSC24
Сумісний з:
SONY VAIO SA Series
SONY VAIO SB Series
SONY VAIO SC Series
SONY VAIO SD Series
SONY VAIO SE Series
SONY VAIO VPCSA Series
SONY VAIO VPCSB Series
SONY VAIO VPCSC Series
SONY VAIO VPCSD Series
SONY VAIO VPCSE Series
SONY VAIO VPC-SB16FG
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 211.5 мм |
| Ємність акумулятору | 4400 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 6 |
| Потужність | 49 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.1 В |
| Сумісність з брендом | Sony |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 14 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 69 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴
