
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків SAMSUNG 530U3 (AA-PBYN4AB) 7.4V 5800mAh
1 799 ₴
- В наявності
- Код: NB490158
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків SAMSUNG 530U3 (AA-PBYN4AB) 7.4V 5800mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків SAMSUNG 530U3 (AA-PBYN4AB) 7.4V 5800mAh
Ємність: 5800mAh
Тип акумулятора: Li-polymer
Напруга: 7.4V
Кількість елементів: 4
Розміри акумулятора: 270x115x5 мм
Вага: 302 г
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість:
AA-PBYN4AB.
AA-PLWN4AB.
HT3691FC700364.
PBYN4AB.
PLWN4AB.
Сумісний з:
NP535U3C-A02IT.
NP530U3C-A02CN.
530U3.
530U3B-A01.
530U3B-A02.
530U3B-A04.
530U3C.
530U3C-A01.
530U3C-A01DE.
530U3C-A02.
530U3C-A03.
530U3C-A05.
530U3C-A06.
530U3C-A07.
530U3C-J01.
535U3C.
535U3C-A01.
535U3C-A02.
535U3C-A03.
NP5303UC-A01CH.
NP530U3B-A01UK.
NP530U3B-A03RU.
NP530U3C.
NP530U3C-A01CN.
NP530U3C-A02PH.
NP530U3C-A03CN.
NP530U3C-A03HK.
NP530U3C-A03PH.
NP530U3C-A07IT.
NP530U3C-A07SE.
NP530U3C-A0B.
NP530U3C-A0EDE.
NP530U3C-A0KDE.
NP530V3c.
NP540U3C-A02UK.
NP540U3C-A101UB.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 270 мм |
| Ємність акумулятору | 5800 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Потужність | 44.46 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Сумісність з брендом | Samsung |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴
