
Акумулятор для ноутбуків SAMSUNG 900X3B (AA-PLXN4AR) 7.5V 5880mAh
3 599 ₴
- В наявності
- Код: NB490141
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор для ноутбуків SAMSUNG 900X3B (AA-PLXN4AR) 7.5V 5880mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор для ноутбуків SAMSUNG 900X3B (AA-PLXN4AR) 7.5V 5880mAh (original)
Ємність: 5880mAh
Тип акумулятора: Li-polymer
Напруга: 7.5V
Кількість елементів: 6
Розміри акумулятора: 285x105x5 мм
Вага: 233 г
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість:
AA-PBXN4AR.
AA-PLXN4AR.
Сумісний з:
900X3B.
900X3C.
900X3C-A01.
900X3C-A01AU.
900X3C-A02.
900X3C-A02DE.
900X3C-A03.
900X3C-A04.
900X3C-A04DE.
900X3D.
900X3E.
900X3F.
900X3F-K01.
900X3G.
NP900X3B.
NP900X3C.
NP900X3C-A01.
NP900X3C-A01AU.
NP900X3C-A01CN.
NP900X3C-A02.
NP900X3C-A02DE.
NP900X3C-A04.
NP900X3C-A04DE.
NP900X3C-A05.
NP900X3C-A05IL.
NP900X3D.
NP900X3E.
NP900X3F.
NP900X3G.
Series 9 900X3C.
Series 9 NP900X3C.
Series 9 NP900X3C-A01.
Series 9 NP900X3C-A01AU.
Series 9 NP900X3C-A01CN.
Series 9 NP900X3C-A01FR.
Series 9 NP900X3C-A01US.
Series 9 NP900X3C-A02.
Series 9 NP900X3C-A02DE.
Series 9 NP900X3C-A03US.
Series 9 NP900X3C-A04.
Series 9 NP900X3C-A04DE.
Series 9 NP900X3D.
Series 9 NP900X3D-A01US.
Series 9 NP900X3F-K01..
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 285 мм |
| Ємність акумулятору | 5880 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 6 |
| Потужність | 44.1 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 7.5 В |
| Сумісність з брендом | Samsung |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 599 ₴
