
Акумулятор для ноутбуків SAMSUNG NP530U4B Series (AA-PBAN8AB) 7.4V 6120mAh
2 499 ₴
- В наявності
- Код: NB490011
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор для ноутбуків SAMSUNG NP530U4B Series (AA-PBAN8AB) 7.4V 6120mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор для ноутбуків SAMSUNG NP530U4B Series (AA-PBAN8AB) 7.4V 6120mAh
Ємність: 6120mAh / 45Wh
Тип акумулятора: Li-Polymer
Напруга: 7.4V
Кількість елементів: 8
Розміри акумулятора: 175x95x10мм
Вага: 197г
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість:
AA-PBYN8AB
1588-3366
Сумісний з:
SAMSUNG
NP530U4B Series
NP530U4B-S03
NP530U4B-A01US
NP535U4C Series
NP535U4C-S01
NP535U4C-S02
NP530U4C Series
NP530U4C-A01
NP530U4C-A02
NP530U4C-S01
NP530U4C-S02
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 175 мм |
| Ємність акумулятору | 6120 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 8 |
| Потужність | 45 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Сумісність з брендом | Samsung |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴
