
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків SAMSUNG N150 (AA-PB2VC6B, SG1480LH) 11.1V 5200mAh
1 399 ₴
- В наявності
- Код: NB00000136
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків SAMSUNG N150 (AA-PB2VC6B, SG1480LH) 11.1V 5200mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків SAMSUNG N150 (AA-PB2VC6B, SG1480LH) 11.1V 5200mAh
Ємність: 5200mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 11.1V
Кількість елементів: 6
Розміри акумулятора: 218.8x52.6x34.6 мм
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість:
Samsung
AA-PB2VC6 B AA-PB2VC6W AA-PB2VC6W / B
AA-PL2VC6 BAA-PL2VC6W
Сумісний з:
SAMSUNG
N148 Series
N148-DA01
N148-DA02
N148-DA03
N148-DA04
NP-N148 Series
NP-N148-DA01IN
NT-N148 Series(All)
N150 Series
NP-N150 Series
NT-N150 Series
N150
N150-22BL
NP-150
NP-N150 series
NP-N150 Plus Adidas
NP-N150-HAV1US
NP-N150-JA01US
NP-N150-JA02AT
NP-N150-JA02ES
NP-N150-JA02ZA
NP-N150-JA03
NP-N150-JA03ES
NP-N150-JA03US
NP-N150-JA04AE
NP-N150-JA04ES
NP-N150-JA04US
NP-N150-JA06UK
NP-N150-JA06US
NP-N150-JA08US
NP-N150-JA09US
NP-N150-JP01AU
NP-N150-JP02US
NP-N150-JP03AU
NP-N150-JP03BE
NP-N150-JP05US
NP-N150-JP07UK
NP-N150-KA01IN
NP-N150-KA01UK
NP-N150-KA02RU
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 218.8 мм |
| Ємність акумулятору | 5200 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 6 |
| Потужність | 57.72 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.1 В |
| Сумісність з брендом | Samsung |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 34.6 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 52.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴
