
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO ThinkPad E14 Gen2 (L19C3PD5) 11.55V 4650mAh
2 199 ₴
- В наявності
- Код: NB482115
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO ThinkPad E14 Gen2 (L19C3PD5) 11.55V 4650mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO ThinkPad E14 Gen2 (L19C3PD5) 11.55V 4650mAh.
Ємність: 4650mAh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 11.55V.
Кількість елементів: 3.
Розміри акумулятора: 290x90x5 мм.
Вага: 221 г.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
L19C3PD5, 5B10X02600, SB10X02597, L19D3PD5, 5B10X02594, SB10X02605, L19M3PD5, 5B10X02606, SB10X02591, L19L3PD5, 5B10X02603, SB10X02608.
Сумісний з:
Lenovo ThinkPad E14 Gen 2 (20T6, 20T7, 20TA, 20TB) series.
Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 (20Y7, 20YD, 20YE, 20YF) series.
Lenovo ThinkPad E15 Gen 2 (20T8, 20T9, 20TD, 20TE) series.
Lenovo ThinkPad E15 Gen 2 (20YG, 20YH,20YJ, 20YK) series.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 290 мм |
| Ємність акумулятору | 4650 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.55 В |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴
