
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO ThinkPad X1 Yoga 4th Gen (L18M4P72) 15.4V 3570mAh
2 299 ₴
- В наявності
- Код: NB482108
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO ThinkPad X1 Yoga 4th Gen (L18M4P72) 15.4V 3570mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO ThinkPad X1 Yoga 4th Gen (L18M4P72) 15.4V 3570mAh.
Ємність: 3570mAh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 15.4V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 260x120x5 мм.
Вага: 217 г.
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість:
02DL004, L18L4P71, SB10K97642, 02DL005, L18M4P72, SB10K97643, 02DL006, L18C4P71, SB10K97644.
Сумісний з:
Lenovo ThinkPad X1 Yoga 4th Gen / X1 Yoga 2019 Gen Series.
Lenovo ThinkPad X1 Yoga 5th Gen / X1 Yoga 2020 Gen Series.
Lenovo ThinkPad X1 Carbon 7th Gen / X1 Carbon 2019 Gen Series.
Lenovo ThinkPad X1 Carbon 8th Gen / X1 Carbon 2020 Gen Series.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 260 мм |
| Ємність акумулятору | 3570 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 15.4 В |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴
