
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO Ideapad 3-15 (L19D3PF5) 11.1V 3980mAh
1 999 ₴
- В наявності
- Код: NB482047
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO Ideapad 3-15 (L19D3PF5) 11.1V 3980mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO Ideapad 3-15 (L19D3PF5) 11.34V 3980mAh.
Ємність: 3980mAh.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 11.34V.
Кількість елементів: 3.
Розміри акумулятора: 315x85x5 мм.
Вага: 195 г.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
L19C3PF7 SB10X02601 5B10X02602.
L19D3PF5 5B10X02607.
L19L3PF5 5B10X02599 SB10X02596 SB10X02598.
Сумісний з:
Lenovo IdeaPad 3-14ADA05 Series.
Lenovo IdeaPad 3-14ARE05 Series.
Lenovo IdeaPad 3-14IIL05 Series.
Lenovo IdeaPad 3-14IML05 Series.
Lenovo IdeaPad 3-15ARE05 Series.
Lenovo IdeaPad 3-15IIL05 Series.
Lenovo IdeaPad 3-15IML05 Series.
Lenovo V14 G1-IML Series.
Lenovo V15 G1-IML Series
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 3980 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.34 В |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴
