
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO IdeaPad 310-15 (L15M2PB4) 7.6V 3910mAh
1 599 ₴
- В наявності
- Код: NB482023
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO IdeaPad 310-15 (L15M2PB4) 7.6V 3910mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO IdeaPad 310-15 (L15M2PB4) 7.6V 3910mAh.
Ємність: 3910mAh.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 7.6V.
Кількість елементів: 2.
Розміри акумулятора: 210x70x5 мм.
Вага: 121 г
Можна використовувати замість:
L15C2PB5 5B10K90787 L15C2PB3 L15C2PB7 L15S2TB0 5B10K88299 L15L2PB4 5B10K90804 L15M2PB3 5B10K87721 5B10K87722 L15M2PB5 5B10K87720.
Сумісний з:
Lenovo IdeaPad 510-15IKB 510-15ISK 310-15ABR 310-15IKB 310-15ISK Series Laptop.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 210 мм |
| Ємність акумулятору | 3910 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 2 |
| Потужність | 31.16 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 7.6 В |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴
