Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO Thinkpad T480S (L17M3P72) 11.58V 4920mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO Thinkpad T480S (L17M3P72) 11.58V 4920mAh.
Ємність: 4920mAh.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 11.58V.
Кількість елементів: 3.
Розміри акумулятора: 265x110x5 мм.
Вага: 203 г.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
L17M3P71 L17L3P71 L17M3P72 01AV478 01AV479 01AV480 SB10K97621.
Сумісний з:
Lenovo ThinkPad T480s Series.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 265 мм |
| Ємність акумулятору | 4920 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Потужність | 57 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴

