
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO ThinkBook 13S-IML Series (L18C4PF0) 15.2V 2900mAh
1 999 ₴
- В наявності
- Код: NB481859
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO ThinkBook 13S-IML Series (L18C4PF0) 15.2V 2900mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO ThinkBook 13S-IML Series (L18C4PF0) 15.2V 2900mAh.
Ємність: 2900mAh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 15.2V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 245x100x5 мм.
Вага: 180 г.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
L18C4PF0, L18M4PF0, L18D4PF0, 5B10W67315, 5B10W67334, 5B10W67399, 5B10S73499, 5B10S73500, 5B10S73501.
Сумісний з:
Lenovo
ThinkBook 13S-IML Series - Type 20RR.
ThinkBook 14S-IML Series - Type 20RS.
ThinkBook 13S-IWL Series - Type 20R9.
ThinkBook 14S-IWL Series - Type 20RM.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 245 мм |
| Ємність акумулятору | 2900 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Потужність | 44 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 15.2 В |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴
