
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO ThinkPad S230u (45N1094) 14.8V 2900mAh
2 899 ₴
- В наявності
- Код: NB481828
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO ThinkPad S230u (45N1094) 14.8V 2900mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO ThinkPad S230u (45N1094) 14.8V 2900mAh.
Ємність: 2900mAh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 14.8V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 185x125x6 мм.
Вага: 245 г
Можна використовувати замість:
45N1168.
45N1169.
45N1092.
45N1093.
45N1094.
45N1095.
4ICP5/42/61-2.
Сумісний з:
Lenovo ThinkPad S230u Series.
Lenovo ThinkPad S230u Twist Series.
Lenovo ThinkPad Edge S230u Series.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 185 мм |
| Ємність акумулятору | 2900 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Потужність | 43 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 14.8 В |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 6 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 899 ₴
