
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO ThinkPad Yoga 15 (00HW008) 15.2V 4000mAh
1 999 ₴
- В наявності
- Код: NB481712
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO ThinkPad Yoga 15 (00HW008) 15.2V 4000mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO ThinkPad Yoga 15 (00HW008) 15.2V 4000mAh.
Ємність: 4000mAh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 15.2V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 250x120x10 мм.
Вага: 256 г.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
00HW008, 00HW009, 00HW014, SB10F46446, SB10F46447, SB10F46452.
Сумісний з:
Lenovo
ThinkPad Yoga 15 20DQ0038GE, ThinkPad Yoga 15 20DRS02AGE, ThinkPad Yoga 15 20DQ003RGE, ThinkPad Yoga 15 20DQ, ThinkPad Yoga 15 20DR, Yoga 15.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 250 мм |
| Ємність акумулятору | 4000 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Потужність | 61 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 15.2 В |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴
