
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO ThinkPad L380 (01AV481) 11.1V 4100mAh
1 599 ₴
- В наявності
- Код: NB481682
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO ThinkPad L380 (01AV481) 11.1V 4100mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO ThinkPad L380 (01AV481) 11.1V 4100mAh.
Ємність: 4100mAh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 11.1V.
Кількість елементів: 3.
Розміри акумулятора: 290x100x6 мм.
Вага: 185 г.
Розміри в упаковці: 300x100x25 мм.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
L17L3P53, L17M3P55, L17C3P53.
01AV483, 01AV481, 01AV482.
SB10K97626, SB10K97627, SB10K97625.
Сумісний з:
Lenovo ThinkPad L380 Series.
Lenovo ThinkPad L380 Yoga Series.
Lenovo ThinkPad L390 Series.
Lenovo ThinkPad L390 Yoga Series.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 290 мм |
| Ємність акумулятору | 4100 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Потужність | 45.5 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.1 В |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 6 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴
