
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO Yoga 710-11iSK (L15M4PC1) 7.6V 5200mAh
1 399 ₴
- В наявності
- Код: NB481675
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO Yoga 710-11iSK (L15M4PC1) 7.6V 5200mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO Yoga 710-11iSK (L15M4PC1) 7.6V 5200mAh.
Ємність: 5200mAh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 7.6V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 235x120x5 мм.
Вага: 178 г.
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість:
L15M4PC1.
L15L4PC1.
5B10K90767.
5B10K90801.
Сумісний з:
Lenovo Yoga 710-11 Series.
Lenovo Yoga 710-11ISK Series.
Lenovo Yoga 710-11IKB Series.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 235 мм |
| Ємність акумулятору | 5200 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Потужність | 29 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 7.6 В |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴
