
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO IdeaPad 100S-14IBR 14" (NC140BW1) 7.6V 4400mAh
1 499 ₴
- В наявності
- Код: NB481767
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO IdeaPad 100S-14IBR 14" (NC140BW1) 7.6V 4400mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO IdeaPad 100S-14IBR 14" (NC140BW1) 7.6V 4400mAh.
Ємність: 4400mAh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 7.6V.
Кількість елементів: 2.
Розміри акумулятора: 300x120x4 мм.
Вага: 153 г.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
0813002, NC140BW1-2S1P, 2ICP4/58/145.
Сумісний з:
Lenovo IdeaPad 100S-14IBR 14" Series.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 300 мм |
| Ємність акумулятору | 4400 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 2 |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 7.6 В |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴
