
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO ThinkPad X1 Carbon Gen3 3rd 2015 (00HW002) 15.4V 3180mAh
1 999 ₴
- В наявності
- Код: NB481620
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO ThinkPad X1 Carbon Gen3 3rd 2015 (00HW002) 15.4V 3180mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO ThinkPad X1 Carbon Gen3 3rd 2015 (00HW002) 15.4V 3180mAh.
Ємність: 3180mAh.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 15.4V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 305x155x5 мм.
Вага: 219 г.
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість:
00HW002, 00HW003, ASM SB10F46440, FRU 00HW002, ASM SB10F46441, FRU 00HW003, SB10F46440, SB10F46441.
Сумісний з:
Lenovo
Thinkpad X1 Carbon3 2015 (The third generation 2015 ThinkPad X1 Carbon).
ThinkPad X1 Carbon 2015 20BTA06ECD 20BTA06CCD.
ThinkPad X1 Carbon 2015 20BTA0AMCD 20BTA06DCD.
ThinkPad X1 Carbon 2015 20BTA1AXCD 20BTA0S4CD.
ThinkPad X1 Carbon 2015 20BTA07BCD 20BTA0ANCD.
ThinkPad X1 Carbon 2015 20BTA0S5CD 20BTA07CCD.
ThinkPad X1 Carbon 2015 20BTA0M400 20BTA0FMCD.
ThinkPad X1 Carbon 2015 20BTA06FCD.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 300 мм |
| Ємність акумулятору | 3180 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Потужність | 57.72 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 15.4 В |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 155 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴
