
Акумулятор для ноутбуків LENOVO ThinkPad X1 Extreme P1 3rd Gen (L19C4P71) 15.36V 5235mAh
2 999 ₴
- В наявності
- Код: NB481354
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор для ноутбуків LENOVO ThinkPad X1 Extreme P1 3rd Gen (L19C4P71) 15.36V 5235mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор для ноутбуків LENOVO ThinkPad X1 Extreme P1 3rd Gen (L19C4P71) 15.36V 5235mAh
Ємність: 5235mAh.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 15.36V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 320x80x5 мм.
Вага: 310 г.
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість:
L19C4P71, 5B10X19048, 5B10X19050, L19M4P71, 5B10X19047, 5B10X19049, L19L4P71, 4ICP4/67/141.
Сумісний з:
Lenovo ThinkPad P1 3rd Gen Series.
Lenovo ThinkPad P1 3rd Gen 20TH Series.
Lenovo ThinkPad P1 3rd Gen 20TJ Series.
Lenovo ThinkPad X1 Extreme 3rd Gen Series.
Lenovo ThinkPad X1 Extreme 3rd Gen 20TK Series.
Lenovo ThinkPad X1 Extreme 3rd Gen 20TL Series.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 5235 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 15.36 В |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴
