
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO Yoga C930 (L17C4PH1) 7.6V 7600mAh
2 499 ₴
- В наявності
- Код: NB481231
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO Yoga C930 (L17C4PH1) 7.6V 7600mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO Yoga C930 (L17C4PH1) 7.6V 7600mAh.
Ємність: 7600mAh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 7.6V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 290x100x5 мм.
Вага: 245 г.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
Lenovo 5B10Q82425.
Lenovo 5B10Q82426.
Lenovo 5B10W67176.
Lenovo 5B10W67273.
Lenovo 928QA225H.
Lenovo L17C4PH1.
Lenovo L17M4PH1.
Lenovo SB10W67301.
Сумісний з:
Lenovo YOGA C930-13IKB.
Lenovo Yoga C930-13IKB-81C4.
Lenovo Yoga C930-13IKB-81C4002YMZ.
Lenovo Yoga C930-13IKB-81C4003VGE.
Lenovo Yoga C930-13IKB-81EQ000HGE.
Lenovo Yogs 7 Pro.
Lenovo YogaA 7 Pro-13IKB.
Lenovo Yoga C930-13IKB-81C4002QMZ..
Lenovo Yoga C930-13IKB-81C4003TGE.
Lenovo Yoga C930-13IKB-81C4008JMZ.
Lenovo Yoga C930.
Lenovo Yoga C930-13IKB 81C4.
Lenovo Yoga C930-13IKB-81C4002XMZ.
Lenovo Yoga C930-13IKB-81C4003UGE.
Lenovo Yoga C930-13IKB-81EQ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 290 мм |
| Ємність акумулятору | 7600 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 7.6 В |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴
